Konsulting SEO

Konsultacja i doradztwo pozycjonowania stron.

Interesuje Cię pozyskiwanie klientów z naturalnych wyników wyszukiwarki Google? Masz pytania w kwestiach pozycjonowania swojej strony internetowej? Chcesz wprowadzić obsługę SEO strony (Search Engine Optimization) w firmie?
Umów się na konsultację z rzetelnym Specjalistą. Pomagam zrozumieć mechanizmy pozycjonowania, prostym językiem wyjaśniam co i jak działa.
Z kilkunastoletniego doświadczenia wiem jak wielu przedsiębiorców i firm, ma bardzo skromną wiedzę z podstawowych spraw związanych z pozycjonowaniem strony. Dlatego jeżeli potrzebujesz wsparcia w firmie, jestem do dyspozycji.

Konsultacja, doradztwo i szkolenia seo.

W jaki sposób pomogę Twojej firmie w sprawach seo? Przede wszystkim musimy porozmawiać o Twoich oczekiwaniach co do współpracy i zdiagnozować konkretną potrzebę. Czy będzie to audyt seo, czy ocena strony pod kątem seo, wyjaśnienie jakichkolwiek kwestii związanych z pozycjonowaniem lub przeprowadzenie szkolenia wewnętrznego z pozycjonowania.
Na początku zatem, ustalamy zakres pomocy i koszty usługi. Realizacja współpracy może odbywać się w formie konsultacji telefonicznych, wideokonferencji lub spotkania. Usługa może być jednorazowa, cykliczna lub zależnie od Twoich potrzeb.

Jak współpracujemy:

  1. Rozmawiamy o celach do realizacji i najdogodniejszym dla Ciebie modelu współpracy.
  2. Otrzymujesz ofertę konsultacji seo dopasowaną do sytuacji.
  3. Domawiamy ewentualne szczegóły i elementy oferty oraz ostateczną formę usługi.
  4. Realizujemy usługę w ustalonej formie.
  5. Rozliczenie odbywa się zgodnie z ustaleniami, według umówionej stawki godzinowej lub za całość usługi.

Do dzieła! Porozmawiajmy:

Zadzwoń lub napisz: 737 198 729 kontakt@corseo.pl

Umów konsultację