Opieka stron internetowych

Strona internetowa wizytówką firmy w internecie.

W internecie strona lub sklep jest podstawową oraz najbardziej obszerną informacją o Twojej firmie i ofercie. Strona www to wizytówka firmy, wizytówka w rozumieniu Klientów: jaka strona taka firma. Zapewne zgodzisz się z tym, że warto dbać o ten fundamentalny element wizerunku.

Zbudowanie estetycznej i funkcjonalnej strony to podstawa, która często napotyka schody zaraz po oddaniu jej do użytku przez budowniczego. Zdarza się, że już przygotowanie i wprowadzenie odpowiednich treści czy opisów staje się trudne. Albo brakuje czasu, albo ludzi do tego, aby zadbać o merytorykę i wykończenie strony.
Częstsza sytuacja potrafi pojawiać się natomiast później; wprowadzenie aktualności, modyfikacja treści, dodanie zdjęć czy realizacji, to czynności na które szczególnie w mniejszych firmach, trudno wygospodarować czas lub zasoby osobowe.

Opieka strony internetowej czyli specjalista do dyspozycji.

Opieka strony internetowej w formie współpracy z rzetelnym specjalistą, jest świetnym rozwiązaniem. Dzięki temu, w każdej chwili masz do dyspozycji człowieka, który zajmie się stroną internetową. Dokona mniejszej lub większej zmiany, zgodnie z ustaleniami.

Jakie prace możesz zlecić?

Zakres prac w opiece strony internetowej jest wszechstronny, możliwe jest zlecanie drobnych zmian i aktualizacji w treściach, zmiana godzin, danych kontaktowych, itp. Możliwe jest zlecanie wprowadzenia treści, napisania treści, dodania podstrony, dodania zdjęć, grafik, wprowadzenia aktualności, dodania realizacji itp.
Zadania do wykonania przekazujesz i uzgadniasz najlepiej w formie mailowej i jak potrzeba telefonicznej.
Prace mogą być incydentalne, czyli wykonywane wtedy gdy zachodzi potrzeba lub cykliczne.

Aktualizowana strona, w której pojawiają się zmiany, to pozytywny sygnał SEO dla wyszukiwarki.

Algorytm wyszukiwarki bierze pod uwagę ponad 200 czynników, oceniając strony internetowe. Oczywiście stopniuje też ich moc i wpływ. Jednym z nich jest czynnik, można powiedzieć “ulepszania strony”, w którym zawiera się właśnie; rozwój treści, wprowadzanie aktualności, wprowadzanie realizacji, modyfikacje zdjęć, grafik czy tekstów. Google kieruje się tu zasadą rozwoju, według której coś co jest modyfikowane, ulepszane, czyli się rozwija, jest lepsze niż coś co stoi w miejscu.
Warto zatem, nie tylko nie odwlekać, wprowadzania niezbędnych modyfikacji na stronie, ale wręcz realizować je planowo i kreatywnie rozwijać stronę swojej firmy.

Jak współpracujemy:

  1. Rozmawiamy o celach do realizacji i najdogodniejszym dla Ciebie modelu współpracy.
  2. Otrzymujesz ofertę opieki strony internetowej dopasowaną do sytuacji.
  3. Domawiamy ewentualne szczegóły i elementy oferty oraz ostateczną formę usługi.
  4. Zadania do wykonania przekazujesz i uzgadniasz najlepiej w formie mailowej i jak potrzeba telefonicznej.
  5. Prace przyjmuję do realizacji i realizuję w tym samym dniu lub następnym roboczym. Przy dłuższej realizacji wyznaczam terminy. Po skończeniu potwierdzam mailowo wykonanie.
  6. Rozliczenie odbywa się na koniec miesiąca. Według umówionej stawki godzinowej. Wszystkie prace z danego miesiąca wpisuję w raport wraz z czasem realizacji. Czas zadań jest sumowany i rozliczeniu podlegają pełne godziny. Jeżeli w danym miesiącu prace zajęły 1h 20min. rozliczeniu podlega jedna godzina, a 20min przechodzi na następny miesiąc.

Do dzieła! Porozmawiajmy:

Zadzwoń lub napisz: 737 198 729 kontakt@corseo.pl

Umów konsultację